Oczyszczacze powietrza Leitz TruSens

18-08-2023

Za pomocą oczyszczacza powietrza można skutecznie poprawić jakość powietrza w każdym pomieszczeniu. Odpowiedni oczyszczacz aktywnie redukuje alergeny i cząsteczki zanieczyszczeń. Pomaga oddychać lepiej i rzadziej cierpieć na typowe problemy zdrowotne związane ze złą jakością powietrza.

Oczyszczacze Powietrza Leitz TruSens wykorzystują system filtrów 360 stopni do wykrywania zanieczyszczeń, takich jak alergeny, lotne związki organiczne i ultradrobne cząstki. Światło ultrafioletowe niszczy wszystkie zarazki i wirusy, które gromadzą się w filtrze. Świeże, oczyszczone powietrze jest ponownie rozprowadzane w pomieszczeniu. Leitz TruSens oferuje trzy specjalne systemy filtrów, aby sprostać każdej sytuacji:

- Filtr „Alergie i Grypa” wychwytuje i zabijając zarazki i bakterie. Wzmacnia ochronę przed grypą, koronawirusem i wszelkiego rodzaju alergiami, w tym katarem siennym.

- Filtr „Zapachy” pomaga zwalczać zapachy z czyszczenia i gotowania, oraz redukuje lotne gazy organiczne (LZO), takie jak amoniak i formaldehyd.

- Filtr „Zwierzęta” domowe jest przeznaczony do usuwania sierści i zapachów zwierząt.

Wszystkie nasze filtry spełniają normę HEPA, co oznacza, że usuwają z powietrza 99,97% zanieczyszczeń, nawet tych o wielkości 0,3 mikrona.

W połączeniu z czujnikiem SensorPod, który monitoruje jakość powietrza w całym pomieszczeniu, oczyszczacz Leitz TruSens mierzy jakość powietrza i odpowiednio dostosowuje prędkość i wydajność wentylatora. Poprawia to jakość powietrza w całym pomieszczeniu, dzięki czemu można swobodnie oddychać.