Folia FLIPCHART DATURA / DOTTS samoprzyczepna rolka 25 arkuszy 80x60 cm z dyspenserem

  • szt.
  • Cena netto: 93,95 zł / szt. 115,56 zł / szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem tradycyjnym - przedpłata, Przelewy24, Za pobraniem , PARTNER, Płatność karta, BLIK, telefon przy odbiorze osobistym

Kategoria 1: Sprzęt do prezentacji

Kategoria 2: Flipcharty

Folia FLIPCHART DATURA samoprzyczepna rolka 25 arkuszy 80x60 mm z dyspenserem 

Elektrostatyczna, biała folia prezentacyjna. Samoczynnie przywiera do większości powierzchni takich jak ściany czy szyby. Można jej używać z lub bez stojaka na flipcharty. Suchościeralna w przypadku używania markerów typu whiteboard.
Rolka długości 20 mb zawiera 25 arkuszy o wymiarach 60x 80 cm oddzielonych perforacją. Składa się z trzech warstw polipropylenu. Środkowa warstwa wykonana jest z polimeru posiadającego właściwości elektrostatyczne. Oryginalnie zapakowany i właściwie przechowywany produkt (wilgotności 40-50%, temperatura 18°-22°C) zachowuje swoje właściwości przez minimum 5 lat.

Jednostka sprzedazy 1 sztuka

 

 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt  przed podjęciem decyzji o zakupie.